Coineeer araştırır, analizler yapar ve kullanıcılarına sunar.

Coineeer tabikine aldığı kripto paraları belirli periyodlar aralığında inceler. Yapmış olduğu incelemelerden çıkan verileri kendi içerisindeki algoritmalara göre analiz eder. Analizlerden çıkan verileri kullanıcıları ile paylaşır. Bu analizlerin içerisinde ilginç sonuçlar varsa, bunları kullanıcılarına bildirir.

Coineeer About
1
Kayıt Ol

Coineeer'ın kayıt sistemindeki verileri doldur, kayıt işlemini tamamla.

2
Hesabı Onayla

Coineeer kaydından sonra mail adresine iletilen bildirimi onayla, hesabını aktifleştir.

3
Coineeer'ı Kullanma Başla

Hesabına giriş yapıp, 200 farklı kripto parayı detaylı incele. Bildirimler al.

200
Farklı Kripto Para

Sıralama puanı ilk 200 içerisinde olan kripto para için Coineeer takip gerçekleştirir. Periyodlara bağlı olarak analizlerini yapar ve geçmişine göre değerlendirme sağlar.

Pump - Dump Sinyali

Coineeer periyodik kontrollerini yaptıktan sonra, eğer ani bir artış veya ani bir düşüş görüntülediği kripto paralar varsa, kullanıcılarına bildirimde bulunur. Kullanıcılar kayıt olduktan sonra profil sekmesinden bu özelliği pasif veya aktif hale getirebilir.

100%
Başarı Oranı

Ani ataklara hızlı cevap verebilen yapısı sayesinde Coineeer başarısını yapay zekâya borçlu. Arka planda bulunan yapay zekâ yapıları sayesinde başarılı analizler gerçekleştirebilir. Tabi ki geliştirici ekibi de unutmamak lazım.

Coineeer Hakkında

Coineeer Nedir ?

Coineeer'ı kullandığın için teşekkür ederiz. Coineeer'ın kuruluş amacı: çok fazla sayıda bulunan kripto paraları gelişmiş analiz yeteneği ile inceleyip, analiz edip, bilgilendirme sağlamak. Takibe almış olduğu kripto paralar üzerinden incelemeler gerçekleştirir ve bunları kolay bir arayüzle beraber sunar. Sisteme kayıt olan kullanıcılara daha detaylı analizlerle beraber bildirimde bulunabilir.

Kripto para piyasasında etkin bir rol oynamak isteyen Coineeer, her geçen gün kendini daha fazla geliştirmek için çaba gösteriyor. Geliştirici ekibimiz arka planda oluşan veri havuzunu her gün daha farklı analizlerle inceliyor. Bunu yapay zekâya teslim ederek daha doğru analizleri anlık olarak gerçekleştirebiliyor.

Coineeer'ın arka planında birden fazla yapay zekâ, sisteme katkı sağlar. Periyodik olarak aldığı verileri inceleyerek, kendi içerisinde bir veri havuzu oluşturur. Oluşturduğu havuz sayesinde, her geçen gün daha fazla analiz yöntemi geliştirir. Bu analizleri kullanıcıları ile en kolay şekilde paylaşmak için çalışır. Başta geliştirici ekibimize ve tüm kullanıcılarımıza Coineeer'ı tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Uyarı: Coineeer verileri global piyasadaki birden fazla borsadan ve listeleyicilerden sağlamaktadır. Bu veriler tüm borsalarla uyumlu olmayabilir. Coineeer yapısı itibariyle almış olduğu verileri inceleyip, analiz etmek ve kullanıcıları ile paylaşmak için hazırlanmıştır. Coineeer içerisindeki verilerden yüzünden oluşabilecek zararlardan dolayı Coineeer sorumlu tutulamaz. Coineeer'da bulunan veriler yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Bu sebeplerden doğan sorunlardan Coineeer sorumlu değildir.

Coineeer Hakkında SSS
Coineeer neyi amaçlıyor ?

Coineeer ürettiği analizleri kullanıcıları ile paylaşmayı amaçlıyor. Verileri analiz ederek, paylaşımlarda bulunuyor. Ancak oluşturduğu verilerin kontrolünü ve kullanım sorumluluğunu kullanıcılara bırakıyor.

Coineeer ücretli mi ?

Coineeer şu anda tamamen ücretsiz. Kullanıcılarına hazırladığı analizleri ve bildirimleri ücretsiz olarak sağlıyor. Sizde sisteme kayıt olarak, Coineeer'ı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Coineeer verileri nereden alıyor ?

Coineeer birden fazla güvenilir borsa ve listeleme aracını kullanarak verilerini sağlıyor. Aldığı verileri karşılaştırarak en doğru sonuca karar verip, kullanıcıları ile paylaşıyor.

Pozisyon nedir ?

Coineeer verileri periyodik olarak temin eder. Verileri temin ettikten sonra karşılaştırmalar yapar. Örneğin birinci periyodda kripto para %2'lik artış sağladı. İkinci periyodda artışını tekrar devam ettirirse periyod sayısı 1 arttırılır. Aynı durum düşüşlerde de geçerlidir. Periyodların yanında bulunan yüzdelik veri ise periyod zamanı boyunca almış olduğu toplam artış veya azalış değerini yüzdelik olarak belirtir.

Sayfayı sürekli yenilemem gerekir mi ?

Coineeer verilerini güncelledikten sonra, kullanıcılarına otomatik olarak ulaştırır. Yani sayfayı sürekli yenilemenize gerek yoktur. Bir kere giriş yaptıktan sonra verileri görüntüleyebilirsiniz.

Bazı terimleri anlayamıyorum.

Tablolarda bulunan parametreler: M.Y. = Mevcut Yüzdelik, M.H. = Mevcut Hacim, S.Y. = Son Yüzdelik (Bir önceki periyoddaki yüzdelik değeri), S.H. = Son Hacim (Bir önceki periyoddaki hacim değeri), Sıralama = Kripto paranın borsalardaki sıralaması

Bildirimleri nasıl iptal edebilirim ?

Size göndermiş olduğumuz mail bildirimlerinde iptal yönergeleri, iletinin en altında bulunmaktadır. Ek olarak profil sayfanızdan, bildirimler kısmına giderek bildirimleri kapatabilirsiniz.

Verilerim güvende mi ?

Sizden almış olduğumuz veriler tamamen halka açık bilgilerinizdir. Ancak biz önlem olarak verileri arka planda şifreliyoruz ve güvenli hale getiriyoruz.

Ne sıklıkla bildirim geliyor ?

Ani pump veya dump yaşandığında Coineeer size bildirim sağlar. Her periyoddaki değişimlere göre bilgilendirme yapar. Bir periyodda +%15 veya -%15'lik değişimlerde pump veya dump bildirimi oluşturur. Bunun dışında size bültenler iletebilir.

Pump veya dump bildirimleri için kripto parayı favoriye eklemem gerekir mi ?

Favori listeniz sadece kolaylıkla tek ekranda görüntülemeniz için hazırlanır. Pump veya dump bildirimleri için kripto paraları favoriye eklemenize gerek yoktur.

Neden ilk 200 kripto para ?

Şu anda yapay zekâ ve veri işleme sistemlerimiz tutarlılık çalışmaları gerçekleştirmektedir. İlerleyen süreçlerde bu limit arttırılacaktır.

Sadece pump ve dump bildirimlerini alabilir miyim ?

Coineeer günlük ve haftalık olarak kripto para analiz bildirimlerini gönderir. Sadece pump ve dump bildirimleri almak isterseniz, profil sayfanızdaki bildirim ayarlarından düzenleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgiye ihtiyacım var

Daha fazla bilgi almak için [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz. Mailleriniz incelendikten sonra, sizinle iletişime geçebiliriz.

Bağlantı başarıyla gerçekleşti. Coineeer'ı kullanmaya devam edebilirsin :)